Biocompatible

Biocompatible Nedir?

Çeşitli medikal ve dental uygulamalarda iyileştirilmiş iş akışı, daha fazla verimlilik ve daha uygun maliyetli üretkenlik için hazırlanın. Stratasys’in çok malzemeli yazıcılar da dahil olmak üzere yenilikçi teknolojisinden en iyi şekilde yararlanın – karma uygulamalar için tam bir biyo-uyumlu malzeme tepsisi sağlar.

Medikal ve dental modelleri ve cihazları hızla üretin

Stratasys, bir dizi gelişmiş dental uygulamayı desteklemek için üç PolyJet malzemesi sağlar.

  1. Dental pazar için YENİ Biyouyumlu MED625FLX esnek, şeffaf bir malzemedir ve dolaylı yapıştırma tepsilerinin yanı sıra implantoloji vakaları için yumuşak diş eti maskelerinin doğrudan yazdırılmasına olanak tanır.
  2. Biyouyumlu MED610, diş implantı veya ortopedik prosedürler için cerrahi kılavuzlar gibi sert, şeffaf parçalar oluşturur.
  3. Dental müşteriler için biyouyumlu VeroGlaze MED620, doğru modeller ve provalar için opak, sert bir malzemedir.

Verimliliği artırın – üç malzemeyi birlikte yükleyin. Stratasys dental çoklu malzeme yazıcılarının kullanıcıları, üç malzemeyi de aynı anda yükleyerek, karma uygulamalar için tam bir biyouyumlu malzeme tepsisi sağlayabilir.

Tıbbi ve dental verimlilik için biyouyumlu malzemeler

Biocompatible MED625FLX, MED610 ve MED620, hassas görselleştirme ve hasta teması gerektiren medikal ve dental uygulamalar için idealdir. Materyaller 30 günden fazla cilt teması ve 24 saate kadar mukozal membran teması için uygundur.

MED610 ve MED620 ayrıca 24 saate kadar kemik/cilt teması için uygundur.

Isı Dayanıklılığı

Esneme Dayanıklılığı

Gerilme direnci

IZOD IMPACT, NOTCHED