ŞİRKET TANITIMI

Şirket Tanıtımı

Poligon Mühendislik ailesi olarak 2013 yılında mühendislik altyapısından oluşan bir kadro ile faaliyetlerimize başladık.

Sizlere 10 yılı aşkın süredir 3 boyutlu teknolojiler konusunda deneyimli ekibi ile katma değerli mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

Fikir aşamasından seri üretime kadar olan tüm ÜR-GE ve AR-GE çalışmalarınızı kendi bünyemizde çözebilecek altyapıya sahibiz.

Üretimi gerçekleşmiş ürünlerinizin boyutsal ölçüm ve analiz gibi kalite kontrol işlemleri faaliyet alanımız kapsamındadır.

Hizmet vermek için kullandığımız tüm teknolojilerin satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Poligon Mühendislik ailesi olarak bu yetkinliklerimizle daha kısa sürede daha doğru, en az maliyetle piyasaya ürün çıkarma konusunda sizlere destek olmaktayız.

Poligon Mühendislik ailesinin sizlerle kurduğu ilişkilerde 3 temel değer ön plandadır.

  1. Gizlilik ve güvenilirlik
  2. Şeffaflık
  3. Uzun süreli çözüm ortaklığı

Poligon Mühendislik olarak bu günün en yeni teknolojileriyle hizmet verirken geleceğin teknolojilerine de yatırım yapmaktayız.

Poligon Mühendislik ailesi olarak aynı zamanda faaliyet alanıyla ilgili eğitim kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına eğitim, seminer, konferans gibi konularda gönüllülük esasıyla destekleyici bir rol üstlenmekteyiz.

İLERİ GÖRÜ

En yenilikçi tasarım, imalat ve kalite teknolojilerini sunmak ve bu teknolojilerle verilen tüm mühendislik hizmetleri konusunda öncü olmak.

GÖREV

3 boyutlu teknolojileri kullanarak katma değerli mühendislik hizmetleri sunmak.

Bizimle İletişime Geçin

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Okunmıyor mu? Metni Değiştirin! captcha txt