Loading...

Raydent Surgical Guide Resin Inkspire

SKU: 5902280825470 Kategori:

15.135,12 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Raydent Surgical Guide Resin Inkspire ile basılmış 3B cerrahi kılavuzlar, işlem sırasında görünürlüğü artıran yarı saydamdır. Yüksek boyutsal doğruluk, bir diş hekimi tarafından kullanılan aletler için implantların hassas bir şekilde yerleştirilmesini veya yönlendirilmesini sağlar. Düşük viskozite ve suya dayanıklılık, basılı kılavuzu gerektiğinde yıkamayı kolaylaştırır. Tüm baskılar ağız içi kullanımdan önce sterilize edilmelidir.

Benzer Ürünler

Loading...

Hassas diş cerrahi kılavuzları 3D baskı için tasarlanmış kristal berraklığında bir reçine. Sınıf I biyouyumluluk, modern diş hekimliğinde yaygın delme veya diğer cerrahi prosedürleri gerçekleştirmek için yeterli olan bir insan vücudu ile geçici temas için güvenli hale getirir.

Raydent Cerrahi Kılavuz Reçine ile basılmış 3D cerrahi kılavuzlar, işlem sırasında görünürlüğü artıran yarı saydamdır. Yüksek boyutsal doğruluk, bir diş hekimi tarafından kullanılan aletler için implantların hassas bir şekilde yerleştirilmesini veya yönlendirilmesini garanti eder. Düşük viskozite ve suya dayanıklılık, basılı kılavuzu gerektiğinde yıkamayı kolaylaştırır. Tüm baskılar ağız içi kullanımdan önce sterilize edilmelidir.

Renk

Transparent

Uygun Model

Zortrax Inkspire

Malzeme

RESIN

Ambalaj

Şişe

Ağırlık

1000ml

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Raydent Surgical Guide Resin Inkspire” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir