Loading...

Z-ABS Yellow v2 M200P

SKU: 5902280826316 Kategori:

388,26 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok ön sipariş verilebilir

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Z-ABS 3B baskı malzemesi, uygun fiyatlı prototipleme ve üretim için çok yönlü bir çözümdür. Yüksek sıcaklıklara dayanır ve aynı zamanda ekonomik kısa seri kılıf, aksesuar ve eğitim gereçleri üretimi için de kullanılır. Z-ABS, düşük maliyetli, dayanıklı bir 3B baskı malzemesi arayan yeni başlayanlar ve profesyoneller için mükemmel bir seçimdir.

Benzer Ürünler

Loading...

Z-ABS * 3D baskı filamenti, ekonomik prototip üretimi ve üretimi için evrensel bir çözümdür. Düşük maliyeti ve çok yönlülüğü, tasarımlarınızın çeşitli tekrarlarını çok fazla harcamadan verimli bir şekilde test etmenizi sağlar. 3D baskı malzemesi de yüksek sıcaklıklara dayanır ve temel fonksiyonel testler için yeterince dayanıklıdır. Bu filaman aynı zamanda ekonomik kısa seri kılıf, aksesuar ve eğitim gereçleri üretimi için de faydalı olacaktır. Z-ABS çok çeşitli renklerde mevcuttur.

Z-ABS’nin mat yüzeyini işlemden geçirmek kolaydır. Malzeme kimyasal veya mekanik olarak işlenebilir. Ayrı ayrı basılan daha büyük parçaları 3D birleştirmek için aseton kullanabilirsiniz. Z-ABS’nin maliyet etkinliği daha da ileri gider. ABS suyu hazırlamak için salları ve soyulmuş destek yapılarını tekrar kullanabilirsiniz. Onları asetonla karıştırın ve ilk 3D baskılı tabakanın yapışmasını artırmak için yapı platformuna uygulayın.

Renk

Yellow

Uygun Model

Zortrax M200 Plus, Zortrax M300 Dual, Zortrax M300 Plus

Malzeme

Z-ABS

Ambalaj

Makara

Ağırlık

800gr

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Z-ABS Yellow v2 M200P” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir