Loading...

Z-ESD Black M300P

SKU: 5902280822042 Kategori:

7.343,33 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Z-ESD filament, modellerinize özellikle elektronik endüstrisinde yararlı olan elektrostatik deşarj koruması sağlar. Bu 3B baskı malzemesi, muhafazalar, geçici araçlar ve üretim parçaları gibi endüstriyel uygulamalar için en iyisidir. Düşük büzülme, büyük modellerin hassas ve risksiz 3B baskısını sağlar.  Z-ESD filamenti ayrıca tuzlara, asitlere ve alkalilere karşı dayanıklıdır.

Benzer Ürünler

Loading...

Z-ESD * filament, modellerinize özellikle elektronik endüstrisinde yararlı olan elektrostatik deşarj koruması sağlar. 10 ^ 6 ila 10 ^ 9 surface arasında değişen yüzey direnci hassas elektronik cihazlara zarar verme riskini ortadan kaldırır. Filaman, modellerinizi çoğu asit, alkol ve zayıf alkaliye karşı korur. Z-ESD, olumsuz endüstriyel ortamda çalışan hassas elektronik ve mekanik bileşenlerin muhafazaları için mükemmeldir.

3D baskı malzemesi, muhafazalar, geçici araçlar ve üretim parçaları gibi endüstriyel uygulamalar için en iyisidir. Düşük büzülme, büyük modellerin hassas ve risksiz 3D baskısını garanti eder. Z-ESD siyah renkte mevcuttur.

Renk

Black

Malzeme

Z-ESD

Ağırlık

800gr

Ambalaj

Makara

Uygun Model

Zortrax M300 Plus

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Z-ESD Black M300P” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir