Loading...

Z-FLEX Black M200P

SKU: 5902280824381 Kategori:

3.342,25 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Z-FLEX, kırılmadan bükülebilen ve benzin, etil alkol, bütan ve karbon monoksit gibi çeşitli kimyasallara dirençli esnek bir filamenttir. Malzeme, yaklaşık 45 mm / s hızında hızlı bir şekilde 3B olarak basılabilir ve mükemmel ara tabaka yapışma özelliğine sahiptir. Z-SEMIFLEX ile karşılaştırıldığında, bu filament daha esnektir ve daha kauçuk benzeri bir dokuya sahiptir.

Benzer Ürünler

Loading...

Z-FLEX, 45mm / s’lik nispeten yüksek bir hızda 3D olarak basılabilen bir termoplastik polyester elastomerdir. Filaman, ara katmanlar arası büyük bir yapışma ve +/- 0,02 mm’nin altına düşen boyutsal toleransa sahiptir. Z-FLEX elastiktir, kırılmadan bükülebilir ve benzin, etil alkol, bütan ve karbon monoksit gibi çeşitli kimyasallara dayanıklıdır.

Z-SEMIFLEX ile karşılaştırıldığında, bu filament biraz daha elastiktir ve kauçuk benzeri bir dokuya sahiptir. 70 ° C kadar yüksek sıcaklıklara dayanabilmesinin yanı sıra, -40 ° C’ye ulaşan düşük sıcaklıklarda bütünlüğünü koruyabilir. Z-FLEX, lastikler, elastik menteşeler veya contalar gibi sık sık bükülmesi amaçlanan 3D baskı parçaları için mükemmeldir.

Renk

Black

Uygun Model

Zortrax M200 Plus

Malzeme

Z-FLEX

Ambalaj

Makara

Ağırlık

800gr

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Z-FLEX Black M200P” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir