Loading...

Z-PLA Pro Brick M200P

SKU: 5902280823155 Kategori:

1.651,30 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Z-PLA Pro Brick M200P biyolojik olarak bozunabilir bir filamenttir. Tebeşir ilavesi, Z-PLA Pro ile basılan modellerin oldukça pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasını ve mat yüzeylere daha fazla detaylar vermesini sağlar.  Büyük mimari maketler veya eğitim modelleri basmak için mükemmel bir filamenttir. Gerektiğinde modellerin daha da iyileştirilmesi için ardıl işlem yapılabilir.

Benzer Ürünler

Loading...

Z-PLA Pro biyolojik olarak bozunabilir filaman, üstün estetik düşünülerek tasarlanmıştır. Tebeşir ilavesi, yüzeye benzersiz bir mat kaplama ve alçı benzeri doku ile daha görünür detaylar verir. Malzemenin geliştirilmiş bileşimi azaltılmış büzülmeyi garanti eder ve pratikte bükülme olmaz. Bu nedenle, filaman, büyük mimari maketler veya karmaşık eğitim modellerinin 3D baskısı için mükemmeldir. Üst düzey kavramsal modeller ve dekoratif elemanlar, üstün yüzey kalitesi nedeniyle uygulamaları arasındadır.

Z-PLA Pro, mekanik son işlemeye dayanır, bu nedenle gerektiğinde modellerin görünümünü daha da hassaslaştırmak mümkündür. Çevre dostu filaman, özellikle mimaride popüler olan benzersiz renklerde mevcuttur. Beton Gri ve Tuğla gibi renkler gerçek malzemeleri mükemmel bir şekilde taklit eder, bu nedenle modelleri boyamaya gerek yoktur. Yukarıdakilerin hepsi, Z-PLA Pro 3D baskı filamentini efekt odaklı mimarlar ve tasarımcılar için güvenli bir çözüm haline getirir.

Renk

Brick

Uygun Model

Zortrax M200 3D Printer, Zortrax M200 Plus 3D Printer, Zortrax M300 3D Printer, Zortrax M300 Plus 3D Printer

Malzeme

Z-PLA Pro

Ambalaj

Pulley

Ağırlık

800gr

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Z-PLA Pro Brick M200P” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir