Loading...

Z-SUPPORT Premium Dual

SKU: 5902280825302 Kategori:

4.065,79 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Z-SUPPORT Premium Dual, butenediol vinil alkol ko-polimerden (BVOH) yapılmış suda çözünür bir destek malzemesidir. Çok hızlı bir çözünme hızına sahiptir ve modelde kalıntı bırakmaz. Z-SUPPORT Premium, PVA tabanlı malzemelere benzer. Çünkü karmaşık, ayrıntılı, içi boş şekilleri ve tek seferde hareketli mekanizmaları 3B olarak yazdırmanıza olanak sağlar. 

Benzer Ürünler

Loading...

Z-SUPPORT Premium, butenediol vinil alkol ko-polimerden (BVOH) yapılmış suda çözünür bir destek filamentidir. Nispeten geniş baskı sıcaklıklarında çalışabileceğinden Z-PLA, Z-PETG, Z-SEMIFLEX ve Z-ULTRAT Plus ile uyumludur. Z-SUPPORT Premium çok hızlı bir çözünme hızına sahiptir ve modelde kalıntı bırakmaz.

Çözülebilir destek yapıları, Zortrax Inventure ile sunulan LPD Plus teknolojisinin bir özelliğidir. Taban ve destek malzemelerinin eşzamanlı 3D baskısı, aksi takdirde imkansız şekiller oluşturulmasını sağlar. Z-SUPPORT Premium, PVA tabanlı malzemelere benzer, çünkü karmaşık, ayrıntılı, içi boş şekilleri ve tek seferde hareketli mekanizmaları 3D olarak yazdırmaya izin verir  . Filaman, kısa seri üretimini hızlandırmak için birden fazla model grubunu üst üste istiflemek için kullanılabilir.

Malzeme

Z-SUPPORT Premium

Ağırlık

800gr

Ambalaj

Kartuş, Makara

Uygun Model

Zortrax M300 Dual

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Z-SUPPORT Premium Dual” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir