Loading...

Z-ULTRAT Pastel Yellow M200P

SKU: 5902280820130 Kategori:

2.668,47 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Z-ULTRAT 3B yazıcı filamenti, Zortrax Ekosistemine özgü ABS plastik karışımıdır. Z-ULTRAT ile basılan 3B modeller standart ABS’den daha uzun ömürlüdür. Bu 3B baskı malzemesi yüksek sıcaklıklara ve darbelere karşı dayanıklıdır. Olağanüstü sertliği, modelleri gerçek yaşam koşullarında test etmenizi sağlar.

Benzer Ürünler

Loading...

Z-ULTRAT 3D yazıcı filamenti, Zortrax Ekosistemine özgü ABS plastik karışımıdır. Dayanıklılık ve mükemmel yüzey kalitesi için tasarlanan malzeme, yüksek kalite esas olduğunda harika çalışır. Fonksiyonel prototipler, son kullanım parçaları veya 3D baskı tüketici ürünleri için kullanın. Amaç ne olursa olsun, Z-ULTRAT ile basılan 3D modeller standart ABS’den daha uzun ömürlü olacaktır. Bu 3D baskı malzemesi yüksek sıcaklıklara ve darbelere karşı dayanıklıdır. Olağanüstü sertliği, modelleri gerçek yaşam koşullarında test etmenizi sağlar.

Z-ULTRAT, dört palete ayrılan çeşitli renklerde gelir: temeller, nötrler, neonlar ve pasteller. ABS’ye dayanarak, malzeme aseton ve mekanik işlemle kolayca sonradan işlenebilir. Bu termoplastik, enjeksiyon kalıplama teknolojisi ile üretilen ürünlerde bulunan özelliklere güvenilir bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Z-ULTRAT 3D baskı malzemesi, Z-ULTRAT ile düşük maliyetli düşük seri üretim için mükemmeldir.

Renk

Pastel Yellow

Malzeme

Z-ULTRAT

Ağırlık

800gr

Ambalaj

Makara

Uygun Model

Zortrax Inventure, Zortrax M200, Zortrax M200 Plus, Zortrax M300 Dual, Zortrax M300 Plus

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Z-ULTRAT Pastel Yellow M200P” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir