Loading...

Z-ULTRAT Plus Blue Dual

SKU: 5902280825685 Kategori:

6.970,52 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Z-ULTRAT Plus Blue Dual oldukça esnek bir ABS bazlı 3B baskı filamentidir. Fonksiyonel prototipler veya hareketli kompleks mekanizmaların tek seferde üretimi için mükemmeldir. Ek olarak, bu 3 boyutlu baskı malzemesi yüksek sıcaklıklardan ve çarpmalardan etkilenmez. Bu filament ayrıca, otomotiv endüstrisinde ve diğer mühendislik amaçlarında kullanılmak üzere uygundur. Suda çözünebilen bir Z-SUPPORT Plus filamenti ile kombine edilmiş Z-ULTRAT Plus, içi boş parçalar için güvenilir bir çözümdür.

Benzer Ürünler

Loading...

Z-ULTRAT Plus, son derece dayanıklı ABS tabanlı 3D baskı filamentidir. Tek seferde işlevsel prototipler veya 3D baskı karmaşık hareket mekanizmaları için mükemmeldir. Amaç ne olursa olsun, Z-ULTRAT Plus ile oluşturulan nesneler uzun süre güvenilir kalır. Dahası, bu 3D baskı malzemesi yüksek sıcaklıklardan ve etkilerden etkilenmez. Olağanüstü esnekliği, olumsuz ortamlarda gerçekleştirilen zorlu testlere izin verir. Filaman, otomotiv endüstrisi ve mühendislik amaçları için dayanıklı son kullanım parçaları oluşturmak için de uygundur. Katmanlar arasındaki gelişmiş yapışma 3D baskılı parçaları güçlendirir.

Suda çözünür Z-SUPPORT Premium filament ile bir araya getirilen Z-ULTRAT Plus, 3D baskı karmaşık, içi boş nesneler için güvenilir bir çözümdür. Çözülebilir destek yapıları, parça partilerinin üst üste istiflenmesine imkan verir. Bu özellik, uygun maliyetli kısa dönemli üretim için uygun bir çözüm sunar. ABS’ye dayanarak, malzeme aseton ve mekanik işlemle işleme sonrası dayanabilir. Z-ULTRAT Plus 3D baskı malzemesi, her baskıda en yüksek kaliteyi sağlamak için kartuşa güvenli bir şekilde kilitlenir.

Renk

Blue

Malzeme

Z-ULTRAT Plus

Ağırlık

2000gr

Ambalaj

Cartridge, Pulley

Uygun Model

Zortrax M300 Dual 3D Printer

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Z-ULTRAT Plus Blue Dual” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir