Zortrax Apoller

Zortrax Apoller, FDM teknolojisiyle üretilen modellerde görünen katman izlerini MEK veya aseton buharlarıyla otomatik olarak düzelten akıllı bir cihazdır. Yumuşatma işlemi FDM 3D modellerin enjeksiyonla kalıplanmış parçalara eşit görünmesini sağlar.

129.281,25 + KDV

Stokta yok

Zortrax Apoller

Kullanım Kolaylığı

Zortrax Apoller

SVS Teknolojisi

Kalite ve Verimlilik

Sertifikalı Güvenlik

Zortrax Apoller

Geniş uyumluluk

Loading...

Zortrax Apoller Kullanım Kolaylığı

Zortrax Apoller ‘ın ayarları sezgisel bir dokunmatik ekranda yapmaya izin verir. Çıkan datanızın işlemleri bir kez uyguladığınızda, Zortrax Apoller’in kendi hacimi içindeki tüm modelleri düzgün bir şekilde pürüzsüz hale getirmek için sadece 3 saate ihtiyacı vardır.

Zortrax Apoller
Zortrax Apoller

Zortrax Apoller SVS Teknolojisi

Printerdaki SVS teknolojisi, çift contalı, hava sızdırmaz bir yumuşatma odasında sıcaklık, basınç ve solvent buharlarının konsantrasyonunu yöneten gelişmiş tescilli algoritmalara dayanır. Buharların dışarıya çıkmasını önlemek için, oda içindeki basınç her zaman ortam basıncının altında tutulur.

Kalite ve Verimlilik

Haznesinin içindeki buharlar önceden üretilmiş modeli düzgün bir şekilde kaplamak için yukarı doğru dolaştırılır. Bu yaptığı işlem sayesinde tüm yüzeyler pürüzsüz hale getirilir. Yumuşatma işlemi yapıldıktan sonra, çözücüyü yoğunlaştırmak ve tekrar depoya koymak için içindeki sıcaklığı düşürür. Bir 300 ml şişe aseton veya MEK tekrar tekrar kullanılabilir.

Sertifikalı Güvenlik

Printer’in sahip olduğu birden fazla güvenlik seviyesine sahip güvenlik sistemi, ATEX 2014/34 / AB Direktifi tarafından patlayıcı ortamlara yönelik ekipmanı düzenleyen yüksek standart şartlarını uygulayacak, karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden Zortrax Apoller’ın atölyelerde uygulaması kolaydır ve kullanımı güvenlidir.

Geniş uyumluluk

Zortrax Apoller 3D Printerlarda, yaygın olarak bulunan ve ucuz çözücüler olan hem aseton hem de bütanon (MEK) ile çalışır. Cihaz, Z-ABS, Z-ULTRAT, Z-ULTRAT Plus, Z-ASA Pro ve Z-HIPS veya üçüncü parti eş değerleriyle üretilen 3D modellerine uygulanabilir.

Zortrax Apoller

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Zortrax Apoller” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5902280824299_Zortrax_-apoller-m300-plus_3d_Yazıcı_3D_printer_3B_Printer_3B_Yazıcı
5902280824299_Zortrax_-apoller-m300-plus_3d_Yazıcı_3D_printer_3B_Printer_3B_Yazıcı