Zortrax Inkspire 2 3D Printer

119.791,48 + KDV

Stokta yok

AB Üretimi

Daha Büyük Çalışma Alanı

Yüksek Otomasyon

Entegre Ekosistem

Geniş Uyumluluk

Tak & Çalıştır

Loading...

AB Üretimi

Temizleme ve Kürleme İstasyonu İçeren 3D Yazıcı

Daha Büyük Çalışma Alanı

192 x 120 x 280 mm kapasitesi ile daha fazla & daha büyük baskılar.

Yüksek Otomasyon

Reçineli üretimi basit ve temiz hale getiren akıllı otomasyon

Entegre Ekosistem

Gelişmiş Temizleme ve Kürleme istasyonları ile entegre ekosistem

Geniş Uyumluluk

Dünya lideri reçine ve donanım markalarını destekleme

Tak & Çalıştır

Paketini açar açmaz çalıştırabilme

Üst düzey 3D yazıcı, reçine ve ardıl işlem cihazları

Reçineli 3D baskılarınızın gerçek anlamda başarılı olması için güvenilir bir 3D yazıcı kadar kaliteli malzemeler ve ardıl işlem cihazları da önemlidir. Bu nedenle Inkspire 2, BASF Forward AM ve Henkel/Loctite gibi dünyanın önde gelen üreticilerinin en iyi performans gösteren reçineleriyle uyumludur. Baskı tamamlandıktan sonra parçalar, Inkspire 2 ile birlikte sunulan profesyonel bir son işlem ekosistemi olan Zortrax Cleaning Station ve Zortrax Curing Station kullanılarak ardıl işlemler kolayca uygulanabilir.

Endüstriyel sınıf tescilli ışık motoru

  • Son derece homojen
  • Nokta hassasiyetli
  • UV LCD ve DLP reçineleri destekleme
  • 7 kat daha güçlü

Akıllı Otomasyon

Reçineli üretimi basit ve temiz hale getiren akıllı otomasyon sistemi ile Inkspire 2, polimer reçinelerle çalışmayı her zamankinden daha kolay kılıyor.

Akıllı Üretim Platformu

Reçineli 3D baskıları çıkarmak veya atık reçineden kurtulmak gibi görevleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Platform kolayca kurulabilir ve Inkspire 2’nin kutudan çıkar çıkmaz çalışmaya hazır olabilmesi için fabrikada kalibre edilmiş olarak gelir.

Reçine yönetim sistemi

Haznede ne kadar reçine bulunduğunu algılayan ve baskı işlemini tamamlamak için gereken miktarı belirleyen reçine yönetim sistemine sahiptir.

Pratik Reçine Haznesi

Inkspire 2’deki reçine haznesi, kullanıcıların reçineli 3D yazıcıları çalıştırırken yaşadıkları temel sorunları çözmek için tasarlanmıştır. Kolayca takılabilir ve çıkarılabilir. Kavisli köşeler temizlemeyi kolaylaştırır. Daha yoğun reçinelerdeki tortulaşmayı önleyici otomatik bir sileceği bulunmaktadır.

Dünya standartlarında malzemeler

Inkspire 2, dünyanın en güvenilir üreticileri tarafından sağlanan çok çeşitli üst düzey 3D baskı reçinelerini destekler.

Elektrik kesintileri nedeniyle başarısız 3D baskılara son

Zortrax Inkspire 2, Zortrax M Serisi Plus 3D yazıcılarda da bulunan, denenmiş ve doğru, elektrik kesintisi yanıt sistemine sahiptir. Elektrik kesintisi sonrası güç tekrar açıldığında, önceden kayıt edilmiş baskı süreci sayesinde, baskıya aynı noktadan devam edilebilir.

Gelişmiş ardıl işlem ekosistemi

Çoğu profesyonel reçine, baskı tamamlandıktan sonra üreticinin beyan ettiği özellikleri elde edebilmek için ardıl işlem gerektirir. Bu nedenle Zortrax, Inkspire 2 UV LCD 3D yazıcıyı gelişmiş bir ekosistemde tamamlayan iki otomatik ardıl işlem cihazı olan Zortrax Cleaning Station ve Zortrax Curing Station’ı geliştirdi. Zortrax Temizleme İstasyonunun amacı, modellerin yüzeylerinden kürlenmemiş reçineyi çıkarmaktır; Zortrax Kürleme İstasyonu ise ihtiyaç duyan malzemelere UV kürleme sağlar.

Software

Tüm Zortrax 3D yazıcılarla birlikte ücretsiz olarak gelen, 3D parçaların en iyi kalite ve sürede basılması için programlanmış, Z-Suite yazılımı ile çalışır.

Zortrax inCloud

Inkspire 2, bulut tabanlı bir 3D baskı yönetimi hizmeti olan Zortrax inCloud’a erişimi sağlayan Wi-Fi bağlantısına sahiptir. Bu sistem ayrıca Zortrax kullanıcılarına operasyonlarını uzaktan ve tam kontrol ile yönetim imkanı sunar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Zortrax Inkspire 2 3D Printer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir