Loading...

Zortrax Resin BASIC White/Ivory Inkspire

SKU: 5902280824343 Kategori:

3.099,73 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Zortrax Resin BASIC White/Ivory keskin kenarlar, yüksek detaylar ve kısa kuruma süresi sunan epoksi esaslı bir reçinedir. Dayanıklıdır, yazdırması kolaydır ve uçucu organik bileşik içermez. Bu reçine çok düşük büzülmeye sahiptir. Kıyı sertliği fildişi (Ivory) ve gri versiyonlar için 88 D’dir. Kompozisyonu nedeniyle Zortrax Resin BASIC pürüzsüz yüzeyler sunar. 405 nm dalga boyunda UV ışığı ile kürlenebilir.

Benzer Ürünler

Loading...

Zortrax Resin BASIC keskin kenarlar, yüksek detaylar ve kısa kuruma süreleri sunan epoksi esaslı bir reçinedir. Dayanıklı ve yazdırması kolaydır. Gri, beyaz ve pigment içermez. Zortrax Resin BASIC uçucu organik bileşik içermez, bu nedenle güvenlik talimatlarımıza uygun olarak kullanıldığında baskı yapmak güvenlidir. Önceden kürlenmiş reçinenin boyanması kolaydır.

Bu reçine çok düşük büzülmeye sahiptir. Kıyı sertliği pigmentsiz versiyon için 82.2 D, fildişi ve gri versiyonlar için 88 D’dir. Kompozisyonu nedeniyle Zortrax Resin BASIC pürüzsüz yüzeyler sunar. 405 nm dalga boyunda UV ışığı ile kürlenebilir.

Renk

Ivory, White

Uygun Model

Zortrax Inkspire

Malzeme

RESIN

Ağırlık

500ml

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Zortrax Resin BASIC White/Ivory Inkspire” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir