Zortrax Resin FLEXIBLE Transparent Yellow Inkspire

1.023,64 + KDV

SKU: 5902280824763 Kategori:

Zortrax Resin FLEXIBLE Transparent Yellow, darbelere karşı oldukça dayanıklı elastik, epoksi esaslı bir reçinedir. Pürüzsüz yüzeyler, yüksek ayrıntı düzeyi ve keskin kenarlar sunar. Kıyı sertliği 60 D, uzaması ve kopması% 19’dur. Bu reçine, hassas, esnek parçalar ve daha yumuşak yüzeylere sahip modeller için mükemmeldir.  Zortrax Resin FLEXIBLE 405 nm dalga boylu UV ışığı ile kürlenebilir ( sertleştirilebilir ).

Stokta yok ön sipariş verilebilir

Zortrax Resin FLEXIBLE, darbelere karşı oldukça dayanıklı elastik, epoksi esaslı bir reçinedir. Pürüzsüz yüzeyler, yüksek ayrıntı düzeyi ve keskin kenarlar sunar. Kıyı sertliği 60 D, uzaması ve kopması %19’dur. Düşük büzülme ve kısa kuruma süreleri, modeller varsayılan ayarlarda hemen çıktığı için Zortrax Resin FLEXIBLE’ı 3D yazdırmayı kolaylaştırır.

Bu reçine, hassas, esnek parçalar ve daha yumuşak yüzeylere sahip modeller için mükemmeldir. Tüm Zortrax reçineleri gibi, AB mevzuatı ve IARC kriterleri altında kanserojen olarak sınıflandırılmamıştır, bu nedenle güvenlik talimatlarımıza uygun olarak kullanıldığında baskı yapmak güvenlidir. Zortrax Reçine ESNEK 405 nm dalga boylu UV ışığı ile kürlenebilir.

Renk

Transparent Yellow

Uygun Model

Zortrax Inkspire

Malzeme

RESIN

Ambalaj

Şişe

Ağırlık

500ml

Teknik Özellikler

İlgili Yazıcı
Ambalaj
Net Ağırlık
Dalgaboyu
Zortrax Inkspire
Şişe
500 ml ±% 5
405 nm
Anahtar Özellikler
Metrik
Imperial (İngiliz)
Test Metodu
Shore
60 D
60 D
ISO 7619-1
Kopma Anındaki Uzama
% 19
% 19
DIN EN ISO 527-1
Büzülme
CA. % 2 +/-% 1
CA. % 2 +/-% 1
ISO 2577

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Zortrax Resin FLEXIBLE Transparent Yellow Inkspire” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir