Loading...

Zortrax Resin FLEXIBLE Transparent Yellow Inkspire

SKU: 5902280824763 Kategori:

2.710,53 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Zortrax Resin FLEXIBLE Transparent Yellow, darbelere karşı oldukça dayanıklı elastik, epoksi esaslı bir reçinedir. Pürüzsüz yüzeyler, yüksek ayrıntı düzeyi ve keskin kenarlar sunar. Kıyı sertliği 60 D, uzaması ve kopması% 19’dur. Bu reçine, hassas, esnek parçalar ve daha yumuşak yüzeylere sahip modeller için mükemmeldir.  Zortrax Resin FLEXIBLE 405 nm dalga boylu UV ışığı ile kürlenebilir ( sertleştirilebilir ).

Benzer Ürünler

Loading...

Zortrax Resin FLEXIBLE, darbelere karşı oldukça dayanıklı elastik, epoksi esaslı bir reçinedir. Pürüzsüz yüzeyler, yüksek ayrıntı düzeyi ve keskin kenarlar sunar. Kıyı sertliği 60 D, uzaması ve kopması %19’dur. Düşük büzülme ve kısa kuruma süreleri, modeller varsayılan ayarlarda hemen çıktığı için Zortrax Resin FLEXIBLE’ı 3D yazdırmayı kolaylaştırır.

Bu reçine, hassas, esnek parçalar ve daha yumuşak yüzeylere sahip modeller için mükemmeldir. Tüm Zortrax reçineleri gibi, AB mevzuatı ve IARC kriterleri altında kanserojen olarak sınıflandırılmamıştır, bu nedenle güvenlik talimatlarımıza uygun olarak kullanıldığında baskı yapmak güvenlidir. Zortrax Reçine ESNEK 405 nm dalga boylu UV ışığı ile kürlenebilir.

Renk

Transparent Yellow

Uygun Model

Zortrax Inkspire

Malzeme

RESIN

Ambalaj

Şişe

Ağırlık

500ml

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Zortrax Resin FLEXIBLE Transparent Yellow Inkspire” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir