Loading...

Zortrax Resin PRO Black Inkspire

SKU: 5902280824749 Kategori:

1.950,76 + KDV

250 TL Üzeri Kargo Bedava

Stokta yok

Tahmini Teslimat: Stoklarda bulunuyor ise 4-5 iş günü, stoklarda bulunmuyorsa 4 – 6 hafta

Ürün Bilgileri

Zortrax Resin PRO, Zortrax Resin BASIC ile aynı keskin kenarları ve yüksek ayrıntıları sunar, ancak bükülme ve darbelere karşı daha iyi direnç gösterir. Ayrıca uçucu organik bileşik içermez, bu nedenle hem sağlık hem de çevre için güvenlidir. Resin PRO, 405 nm dalga boyunda UV ışığı ile kürlenebilir ( sertleştirilebilir ).

Benzer Ürünler

Loading...

Zortrax Fotopolimer Reçine PRO, Zortrax Reçine BASIC ile aynı keskin kenarları ve yüksek ayrıntıları sunar, ancak bükülme ve darbelere karşı daha iyi direnç gösterir. Siyah renkte mevcuttur. Zortrax Fotopolimer Reçine PRO, AB mevzuatı ve IARC kriterlerine göre kanserojen olarak sınıflandırılmamıştır, bu nedenle güvenlik talimatlarımıza uygun olarak kullanıldığında baskı yapmak güvenlidir.

Bu reçine, ca. % 2 +/-% 1. Kıyı sertliği Zortrax Resin BASIC’den biraz daha düşük olan 76.33 D’dir, ancak malzemenin darbelere dayanması ve daha fazla bükülmesi için gereklidir. Zortrax Fotopolimer Reçine PRO, 405 nm dalga boyunda UV ışığı ile kürlenebilir. Zortrax Resin PRO uçucu organik bileşik içermez, bu nedenle hem sağlık hem de çevre için güvenlidir.

Renk

Black

Uygun Model

Zortrax Inkspire 3D Printer

Malzeme

RESIN

Ağırlık

500ml

Ambalaj

Bottle

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Zortrax Resin PRO Black Inkspire” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir