Skip to content

Poligon

Vizyonumuz

Poligon Mühendislik; mühendislik altyapısından gelen ve sektörde on yılı aşkın tecrübesi olan bir kadro ile 2013 yılında faaliyetlerine başlamış olup, 3 boyutlu teknolojiler konusunda deneyimli ekibi ile altı yılı aşkın süredir katma değerli mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Fikir aşamasından seri üretim aşamasına kadar tüm ÜR-GE ve AR-GE çalışmalarını kendi bünyesinde çözebilecek güçlü bir altyapıya sahip olan Poligon Mühendislik; üretimi gerçekleşmiş ürünlerin de boyutsal ölçüm ve analiz gibi kalite kontrol işlemlerininin yanı sıra kullandığı tüm teknolojilerin satışını da yapmaktadır. Sahip olduğu bu yetkinlikler ve yüksek teknoloji ile en kısa sürede en az maliyetle en doğru çözümü sunarak piyasaya ürün çıkarma konusunda müşterilerine destek olmaktadır.

Tasarım ve prototipleme konusunda uzman bir mühendislik firması olan Poligon Mühendislik, aynı zamanda HP 3D Printer ve Zortrax 3D Printer markalarının Türkiye Yetkili Satıcısı’dır. Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen firmamız, satış öncesi ve sonrası satış ve mühendislerden oluşan geniş teknik ekibiyle müşterilerine sürekli destek olmaktadır.

352

Den Fazla Proje

50

Çalışan

7

Dalda Ödül

120

Den Fazla Referans

Poligon Mühendislik’in müşterileriyle kurduğu ilişkilerde 3 temel değer ön plandadır:
• Gizlilik ve güvenilirlik,
• Şeffaflık,
• Uzun süreli çözüm ortaklığı.

Poligon Mühendislik, bugünün en yeni teknolojileriyle hizmet verirken geleceğin teknolojilerine de yatırım yapmaktadır. Aynı zamanda faaliyet alanıyla ilgili eğitim kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına gönüllülük esasıyla düzenlediği eğitim, seminer, konferans gibi faaliyetlerle ait olduğu topluma katkı sağlamakta ve bunun kurumsal bir gereklilik olduğu inancını taşımaktadır.

İLERİ GÖRÜ

En yenilikçi tasarım, imalat, kalite teknolojilerini sunmak ve bu teknolojilerle verilen tüm mühendislik hizmetleri konusunda öncü olmak.

GÖREV

3 boyutlu teknolojileri kullanarak katma değerli mühendislik hizmetleri sunmak.