RadioMatrix

RadioMatrix Nedir?

Bu malzeme size X-Ray ve CT altında radyo-gerçekçi özellikler sergileyen tıbbi modeller yaratma gücü verir.

RadioMatrix, eşsiz cerrahi navigasyon, eğitim ve testler için tıbbi görüntüleme altında anatomik yapıların, tıbbi cihazların ve implantların benzersiz görünürlüğünü sağlar.

Geleneksel kısıtlamalardan 3B Geometrik özgürlüğe geçin.

Ana Özellikler

  • Radyoopak malzeme
  • -30 ila 1000 arasında yazdırılabilir Hounsfield değerleri
  • Kontrollü Hounsfield hedef değerleri
  • Tekrarlanabilir, tutarlı sonuçlar

RadioMatrix, müşterilerimizin CT veya X-ışını gibi tıbbi görüntüleme altında tanımlanmış ve öngörülebilir radyoopasite özellikleri sergileyen radyo-gerçekçi modeller yazdırmasına olanak tanır.

Ameliyat Öncesi Planlama

Bilgisayarda hasta görüntüleme (2D taramalar) ve hasta taramalarının 3D rekonstrüksiyonları ile görselleştirilmesi zor olabilecek hastaya özgü anatomiyi daha iyi anlayın. 3D medikal modeller, ameliyathaneye girmeden önce model üzerinde cerrahi müdahaleyi uygulayarak hastalıkların teşhisini iyileştirebilir, tedavi kararlarını netleştirebilir ve işleme daha iyi hazırlanmaya yardımcı olabilir.

Eğitim ve Öğretim

Hedeflenen patolojinin en doğru temsili üzerinde pratik yaparak risksiz bir ortamda pratik cerrahi eğitim verin. Tıp uzmanlarına karmaşık prosedürlerin nasıl yapılacağını öğretin. Onlara yeni bir cerrahi aletin veya cihazın tedavi etmek için tasarlandığı belirli bir anatomide nasıl çalıştığını gösterin ve aynı zamanda gerçek şey üzerinde çalışıyormuşsunuz gibi dokunsal geri bildirim deneyimleyin.

Tıbbi Cihaz Geliştirme

Yeni cihazları ve teknolojileri çeşitli patolojilerde gerçekçi insan anatomisi üzerinde test edip mükemmelleştirerek inovasyonu ileriye taşıyın. Ürün kalitesini artırmak, maliyetleri azaltmak ve pazara sunma süresini hızlandırmak için testlerde tutarlılık yaratın. 3D baskılı modeller, numuneler arasında yüksek tekrarlanabilirlik sağlayarak kafa karıştırıcı değişkenleri en aza indirir ve klinik olarak ilgili tezgah üstü testlere izin verir.