SUP706B™

SUP706B™ Nedir?

Alkalin temizleme solüsyonu ile eller serbest çıkarma veya elle veya su jeti ile mekanik temizleme için çözünebilir destek. Takviye – dahili sert ızgara.

Uyumlu Yazıcılar

Stratasys J8 Serisi

J8 serisi, fikir aşamasından yaratıma kadar daha kısa sürede daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. Ürünleri pazara daha hızlı sunun, paradan tasarruf edin ve müşteri memnuniyetini sağlayın. Tek bir güçlü teknoloji ile uzmanlığı artırın, işletmenizi esnek hale getirin ve mümkün olduğunca çok sayıda ihtiyaca hizmet edin.

Stratasys Objet30 

Objet30, tamamı masaüstünüzden doğru ve çok yönlü 3D baskı sağlar. Mükemmel baskı çözünürlüğü ile Objet30, pürüzsüz yüzeylere, küçük hareketli parçalara ve ince duvarlar gibi ayrıntılara sahip tek malzeme parçaları oluşturmanıza olanak tanır. Geniş tepsi boyutu, çeşitli tüketim malları, elektronik cihazlar, tıbbi cihazlar ve daha fazlası için çok yönlülük sağlar. GrabCAD Print sayesinde, Objet30 ayrıca kullanıcı dostu bir iş akışı sağlar, böylece daha hızlı baskı alabilir ve baskı işlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.