VeroVivid Color Family

VeroVivid Color Family Nedir?

Tam Canlı Renk

VeroVivid ailesi, tüm parçalara ve prototiplere çarpıcı renkler katar. 500.000’den fazla rengi ve sınırsız renk tonunu simüle etme yeteneği, her türden prototip için benzersiz tam renk özellikleri sağlar.

Dijital Malzeme Olanakları

VeroWhite, VeroUltraClear veya Agilus30 ailesi gibi diğer Stratasys PolyJet malzemeleriyle dijital malzemeler olarak birleştirildiğinde, olasılıklar sonsuz hale gelir. Bitişleri simüle ederek, gerçekçi ambalajlar veya hayat benzeri tıbbi parçalar oluşturarak birden fazla kıyı değerinde renk oluşturun.

Prototipleme

Renk, herhangi bir tasarımın en önemli unsurlarından biridir. VeroVivid malzeme ailesiyle tam renkli prototip oluşturma yeteneği, tasarımcıların, eğitimcilerin ve tıp uzmanlarının gerçek tasarımlarını doğru renklerde görmelerini sağlar.

Pantone Renklerini Simüle Etmek

Basit bir iş akışı kullanılarak, Stratasys VeroVivid CMY renkleri, VeroBlack ve VeroWhite malzemeleriyle birlikte kullanıldığında, 1.970 yazdırılabilir PANTONE Rengi, katı kaplama ve cilt tonları ile eşleştirilebilir. PANTONE ile 3D baskı, zamanı ve maliyetleri önemli ölçüde azaltır ve üstün renk doğruluğu sağlar.

Bitişleri ve Dokuları Simüle Etme

İleri düzey kullanıcılar, görüntüler ve GrabCAD baskısı dahil olmak üzere daha sağlam bir iş akışı kullanarak ahşap, deri ve taş gibi kaplamaları simüle edebilir. Doku ve şeffaflığın yanı sıra simüle edilmiş yüzeyler, herhangi bir yüksek kaliteli modele yakın kalitede gerçekçi bir model oluşturabilir.

Tıbbi Uygulamalar

Tıbbi modeller, doktorlara ve tıp uzmanlarına faydalı olabilmek için mümkün olduğunca gerçekçi olmalıdır. Şeffaf malzemelerle kullanıldığında, VeroVivid malzeme ailesi insan vücudunu taklit edebilir ve modeller, hastaları ve doktorları eğitmek için bir araç haline gelebilir.

Uyumlu Yazıcılar

Stratasys J8 Serisi

Prototipler ve tıbbi modeller için tam renkli ve dijital materyaller yazdırın. Pantone Validated™.