ULTEM™ 9085 Resin

ULTEM™ 9085 Resin Nedir?

ULTEM™ 9085 resin, FDM teknolojisini kullanan yüksek talep ve özel uygulamalar için mükemmel fiziksel ve mekanik özelliklere sahip yüksek performanslı bir termoplastiktir. Stratasys FDM malzemelerinin en güçlülerinden biridir ve yüksek mukavemet/ağırlık oranı, onu yüksek mukavemet/düşük ağırlık uygulamaları için çok uygun hale getirir. Ek olarak, ULTEM™ 9085 filamenti yüksek darbe direncine ve çok iyi kimyasal toleransa sahiptir ve alev, duman ve toksisite gereklilikleri için birçok nakliye endüstrisi standardını karşılar.

ULTEM™ 9085 filament sertifikalı kalite aynı özelliklere sahiptir ancak aynı zamanda izlenebilirlik belgeleriyle birlikte gelir ve daha kapsamlı ve sıkı test kriterlerini karşılar. Bir Analiz Sertifikası, kullanıcıların filamenti ham pelet stoğuna kadar takip etmelerini sağlar. Bir Uygunluk Sertifikası, onaylanmış Stratasys ve endüstri standartlarına uygunluğu tanımlar. Bu, ULTEM™ 9085 filament sertifikalı sınıfı, daha yüksek düzeyde malzeme izlenebilirliği gerektiren endüstriler için son derece uygun hale getirir.

Standart Natural ve Black renklerinin yanı sıra, Stratasys Validated Material portföyünden ek ULTEM™ 9085 filament renkleri de mevcuttur. Bu renklerden bazıları, özel sektöre ve orijinal ekipman üreticisinin tasarım özelliklerine uygundur. Spesifik malzeme özellikleri için ULTEM™ 9085 reçine malzemesi veri sayfasına bakın. Bu ek renkler aşağıda listelenmiştir:

• Red
• Aircraft Gray
• Gunship Gray
• Dream Gray
• White 7362
• Jana White

Prototipleme

Yüksek talep gören uygulamalar için fonksiyonel prototipler

Takımlama

Mastarlar, demirbaşlar ve imalat araçları

Üretim Parçaları

Düşük hacimli üretim ve son derece özelleştirilmiş parçalar

Uyumlu Yazıcılar

Stratasys 450 MC

Fortus 450mc

Zorlu uygulamalar için ULTEM™ 9085 gibi yüksek performanslı malzemeler için Fortus 450mc’ye güvenin.

F900 

Çok yönlülük için üretilmiştir ve ULTEM™ 9085 reçine dahil çok çeşitli üretim sınıfı malzemelerle uyumludur.

ULTEM™ 9085 Resin İle İlgili Görseller