Skip to content

Hakkımızda

Çalışma alanlarımız arasında ürün geliştirme, prototipleme, kalite kontrol ve az adetli imalat bulunmakla birlikte konusunda uzman bir mühendislik firması olan Poligon Mühendislik, mühendislik altyapısından gelen ve sektörde on yılı aşkın tecrübesi olan bir kadro ile 2013 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 3 boyutlu teknolojiler konusunda deneyimli ekibi ile yedi yılı aşkın süredir katma değerli mühendislik hizmetleri sunmaktadır. hakkımızda

Poligon Mühendislik fikir aşamasından seri üretime kadar tüm ÜR-GE ve AR-GE çalışmalarını kendi bünyesinde çözebilecek güçlü bir altyapıya sahiptir.

Poligon Mühendislik; boyutsal ölçüm ve analiz gibi kalite  kontrol konularında da farklı teknolojilerden oluşan bir     makine parkı ile hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Sahip olduğu bu yetkinlikler ve yüksek teknoloji ile en kısa sürede en az maliyetle en doğru çözümü sunarak piyasaya ürün çıkarma konusunda müşterilerine destek olmaktadır.

Poligon Mühendislik sadece kendisinin de mühendislik çözümlerinde kullandığı teknolojileri satması nedeni ile teknik destek ve satış sonrası hizmetler kısmında son derece tecrübeli ve güçlü bir alt yapıya sahiptir.

Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen firmamız, mühendislerden oluşan geniş teknik ekibiyle müşterilerine sürekli destek olmaktadır.

Tasarım ve prototipleme konusunda uzman bir mühendislik firması olan Poligon Mühendislik, aynı zamanda Scantech 3B tarayıcı , HP 3B Yazıcı, Stratasys 3B Yazıcı ve Zortrax 3B Yazıcı markalarının Türkiye Yetkili Satıcısı’dır. Müşteri memnuniyetini ana ilke edinen firmamız, satış öncesi ve sonrası satış ve mühendislerden oluşan geniş teknik ekibiyle müşterilerine sürekli destek olmaktadır.

Değerlerimiz

• Gizlilik ve güvenilirlik,
• Şeffaflık,
• Uzun süreli çözüm ortaklığı

Poligon Mühendislik, bugünün en yeni teknolojileriyle hizmet verirken geleceğin teknolojilerine de yatırım yapmaktadır. Aynı zamanda faaliyet alanıyla ilgili eğitim kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına gönüllülük esasıyla düzenlediği eğitim, seminer, konferans gibi faaliyetlerle ait olduğu topluma katkı sağlamakta ve bunun kurumsal bir gereklilik olduğu inancını taşımaktadır.

9000+

Parça Tasarımı

35000+

Saat Tersine Mühendislik

150000+

Saat 3B Baskı ile Üretim

2500+

Mutlu Müşteri

VİZYON

En yenilikçi tasarım, imalat, kalite teknolojilerini sunmak ve bu teknolojilerle verilen tüm mühendislik hizmetleri konusunda öncü olmak.

MİSYON

3 boyutlu teknolojileri kullanarak katma değerli mühendislik hizmetleri sunmak.