Yardım / Ödeme

www.poligonmuhendislik.com’de ödeme işleminizi kredi kartı ya da havae/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.

Havale ile ödeme seçeneğimiz vardır. www.poligonmuhendislik.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde havale/eft yönetimini kullanırsanız sipariş numaranızı havale/eft açıklamasına yazmayı unutmayınız

www.poligonmuhendislik.com üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans kredi kartlarına vade farksız taksit imkânı bulunmaktadır.

www.poligonmuhendislik.com üzerinden satılan ürünlerin fiyatına KDV “DAHİL DEĞİLDİR”. KDV dahil fiyat tüm ayrıntılarıyla ödeme ekranında görülebilmektedir.

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede 0216 471 8282 nolu telefonu arayarak Poligon Mühendislik Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz.