Yardım / Sipariş

Üyelik formunu doldurduktan sonra:
• Beğendiğiniz ürünü veya ürünleri alışveriş sepetinize ekleyin.
• İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra , “Sepet Ekranına” gelirsiniz.
• Bu ekranda istediğiniz ekleme, çıkarma, adet bilgisi ve toplam tutar bilgisi görebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için “Satın Al” butonuna tıklayabilirsiniz.
• Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra, ödeme ekranında kredi kartı/banka kartı bilgilerinizi doğru şekilde girin.
• Ödeme bilgisini girdikten sonra “Ön Bilgilendirme Formu”, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”, alanlarını onaylayarak “Sipariş Tamamla” butonuna tıklayıp sipariş onay ekranına geçin.
• Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir.

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Hesabım/Siparişlerim” sekmesinden siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Dilerseniz sipariş oluşturduktan sonra iptal isteğinde bulunup, yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

 

www.poligonmuhendislik.com’den verdiğiniz siparişler bize online olarak ulaşır ve ödeme işlemleriniz de sipariş oluşturma aşamasında otomatik olarak yapılır. Ödeme koşullarında değişiklik yapılamadığından, siparişinize sonradan ürün eklemeniz mümkün değildir. Ama mevcut siparişinizi iptal ederek yeni bir sipariş oluşturabilir ya da almak istediğiniz diğer ürünü ayrıca sipariş edebilirsiniz.

Siparişlerinizi, “Hesabım” sayfasında bulunan “Siparişlerim” başlığı altında görebilirsiniz.

www.poligonmuhendislik.com alışveriş modeline göre kargoya teslimat işlemleri 2-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

www.poligonmuhendislik.com üzerinden verilen siparişlerde hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır.

www.poligonmuhendislik.com sitesinde yapılan alışverişlerde sepete atılan hiçbir ürün rezerve edilmez. Sepete alınan her ürün satın alma işlemi tamamlanmadığı takdirde başkası tarafından alınabilir.