Yardım / Üyelik

poligonmuhendislik.com’a üye olmak için, ana sayfamızda “Giriş” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Alışveriş yapabilmeniz, sipariş, kargo ve iade sürecini sıkıntısız olarak takip edebilmeniz için poligonmuhendislik.com’a üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan alışveriş yapamazsınız.

poligonmuhendislik.com’a üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için ücretsiz üye olabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfamızda “Giriş” seçeneğini tıklayarak, sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Başarılı olarak sisteme girişiniz gerçekleştikten sonra, “poligonmuhendislik.com/hesabim” yönlendirmesini takip ederek gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

Ana sayfamızda “Giriş” seçeneğine tıkladıktan sonra, bu bölümünde bulunan “Şifremi unuttum” adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin.

www.poligonmuhendislik.com adresindeki üyeliğinizi iptal ettirmek için info@poligonmuhendislik.com adresine üyelik mail adresinizden e-posta gönderebilir ya da 0216 471 8282 müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.