GelMatrix

GelMatrix Nedir?

Benzersiz GelMatrix malzemesi ve GelSupport™ yerleştirme modelleri, küçük ve büyük, karmaşık vasküler yapıları yazdırmanıza ve dahili destek malzemesini kolayca çıkarmanıza olanak tanır.

Gelişmiş malzeme, kan damarı modellerinin kolayca temizlenmesini sağlayan puding benzeri bir kıvama sahiptir. Su jetleri, GelMatrix’i iç çapları ve duvar kalınlıkları 1,0 mm kadar küçük olan kan damarlarından kolayca çıkarır.

Ana Özellikler

  • Damar dokusunun biyomekanik davranışını doğru şekilde simüle eder
  • Klinik olarak ilgili tezgah üstü testi mümkün kılar
  • Son derece tekrarlanabilir, tutarlı sonuçlar üretir

Ameliyat Öncesi Planlama

Bilgisayarda hasta görüntüleme (2D taramalar) ve hasta taramalarının 3D rekonstrüksiyonları ile görselleştirilmesi zor olabilecek hastaya özgü anatomiyi daha iyi anlayın. 3D medikal modeller, ameliyathaneye girmeden önce model üzerinde cerrahi müdahaleyi uygulayarak hastalıkların teşhisini iyileştirebilir, tedavi kararlarını netleştirebilir ve işleme daha iyi hazırlanmaya yardımcı olabilir.

Eğitim ve Öğretim

Hedeflenen patolojinin en doğru temsili üzerinde pratik yaparak risksiz bir ortamda pratik cerrahi eğitim verin. Tıp uzmanlarına karmaşık prosedürlerin nasıl yapılacağını öğretin. Onlara yeni bir cerrahi aletin veya cihazın tedavi etmek için tasarlandığı belirli bir anatomide nasıl çalıştığını gösterin ve aynı zamanda gerçek şey üzerinde çalışıyormuşsunuz gibi dokunsal geri bildirim deneyimleyin.

Tıbbi Cihaz Geliştirme

Yeni cihazları ve teknolojileri çeşitli patolojilerde gerçekçi insan anatomisi üzerinde test edip mükemmelleştirerek inovasyonu ileriye taşıyın. Ürün kalitesini artırmak, maliyetleri azaltmak ve pazara sunma süresini hızlandırmak için testlerde tutarlılık yaratın. 3D baskılı modeller, numuneler arasında yüksek tekrarlanabilirlik sağlayarak kafa karıştırıcı değişkenleri en aza indirir ve klinik olarak ilgili tezgah üstü testlere izin verir.