Skip to content
Değerli Okuyucumuz,

Firmamızdan ve sektörden haberleri sizlerle paylaştığımız zengin içeriğimizle yine karşınızdayız.

Keyifli okumalar…

Poligon Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanlığına Duayen İsim…

Türkiye ve yurt dışındaki başarılı operasyonlarını PLG Grup çatısı altında toplayan Poligon Mühendislikten global hedeflerini gerçekleştirme yolunda önemli adım.

3 boyutlu teknolojileri kullanarak en yenilikçi tasarım, imalat, kalite teknolojilerini sunmak ve bu teknolojilerle verilen tüm mühendislik hizmetleri konusunda öncü olma vizyonu ile katma değerli mühendislik hizmetleri sunmakta olan Poligon Mühendislik, global büyüme planları çerçevesinde yeni yapılanmasını tamamladı.

Türkiye ve yurt dışındaki başarılı operasyonlarını PLG Grup çatısı altında toplayan ve bu kapsamda yeni yapılanmasını tamamlayan Poligon Mühendislik’in Yönetim Kurulu Başkanlığına endüstriyel alandaki çalışmaları ve özellikle otomotiv sektöründe uyguladığı başarılı yönetim modeli ile bilinen Sami Erol getirildi.

Bu vizyona dönük önemli bir stratejik karar olarak, Poligon Mühendislik Kurucu Ortağı ve CEO’su Okan Sami Nahit, Yurt Dışı Operasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi unvanıyla grubun İngiltere’deki merkezi PLG Global’de görev alacak. Okan Sami Nahit, grubun Avrupa öncelikli global büyüme hedef ve operasyonlarına liderlik edecek.

Bu kapsamda, grubun amiral gemisi Poligon Mühendislik’in İcra Kurulu Başkanlığı görevini Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yurdumakan üstlenecek.

Kurucu Ortak Engin Arsan PLG Grup bünyesinde yer alan tüm şirketlerdeki Yönetim Kurulu görevlerine devam edecek.

26-29 Ekim’de Kalite’22 Fuarı’ndayız

26-29 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi 10 No’lu Salon, 108 numaralı stantta, Kalite’22 11. Kontrol, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Teknolojileri Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı’ndayız. İhtiyacınıza en uygun 3 boyutlu kalite kontrol, tarama ve tersine mühendislik hizmetlerimiz üzerine konuşmak ve deneyimlerimizi paylaşmak üzere tüm katılımcıları standımıza bekleriz.

Standımıza gelen ziyaretçilerin ücretsiz 3 boyutlu taraması yapılacaktır.

Ücretsiz fuar davetiyeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite’22 Fuarı’nda görüşmek üzere…

Harika İş Yeri Kültürümüz Tescillendi

Great Place To Work® Türkiye Enstitüsü tarafından “Great Place To Work Certified Programı 2022 Araştırması” kapsamında yapılan değerlendirmeler ve analizler sonucunda, yüksek güven kültürüne sahip harika iş yeri kriterlerini sağlayarak “Great Place To Work” sertifikasını almaya hak kazandığımızı mutlulukla duyurmak isteriz.

Biz, geleceğe doğru emin adımlarla yürüyen kocaman bir aileyiz!

PLG Grup’tan PATİ-SEV Derneği Balabancık Bahçesi’ne Keyifli Bir Ziyaret

PLG Grup Ailesi olarak çocuklarımızla birlikte 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında PATİ-SEV Derneği’nin Balabancık Bahçesi’ne keyifli bir ziyarette bulunduk.

Yardıma muhtaç sokak hayvanlarının ve sokağa terk edilmiş ev hayvanlarının hayata tutunması için var gücüyle çalışan barınakta, veteriner hekimler kontrolünde 200’e köpek koruma altında bulunmakta. Fadıllı’da bir barınağı daha olan PATİ-SEV Derneği, sokaktakiler dahil her gün yaklaşık 1.000 can dostumuzun beslenmesini de sağlamakta.

Bu keyifli ziyarette, sevgi ve şefkatle bakıldıkları taktirde bizlere şiddetten uzak, koşulsuz bir sevgiyle karşılık verdiklerine bir kez daha şahit olduğumuz patili dostlarımızla bolca kucaklaştık, onlar için getirdiğimiz mamaları PATİ-SEV ekibinin şefkatli ellerine teslim edip, tekrar buluşmak dileğiyle kendileriyle vedalaştık.

Ekibi ile bizleri misafir eden Sn. Beyza Gurbetçi nezdinde, sevgi dolu yürekleriyle can dostlarımıza sahip çıkan tüm PATİ-SEV Derneği mensuplarına teşekkürlerimizi sunarız.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kutlu olsun!

PLG Haber Kasım’a Kısa Not

Formnext 2022 İçin Geri Sayım Başladı

15-18 Kasım tarihlerinde Frankfurt’ta düzenlenecek olan, endüstriyel imalatın uluslararası buluşma noktası Formnext 2022‘yi bizimle birlikte ziyaret etmek ister misiniz?

Dünya devi partnerlerimiz HP, Scantech, Stratasys ve Zortrax’in de yer alacağı Formnext’e ücretsiz davetiyelerinizi almak için pazarlama@poligonmuhendislik.com adresine e-posta atabilir ya da telefonla Bursa ofisimize ulaşabilirsiniz.

Dev buluşma için geri sayım başladı, takipte kalın.